09-3750677
מנור תמרי | אייקון

אודות

משרד עורך דין מנור תמרי

משרד עורך דין מנור תמרי משרד בוטיק המתמחה בתחום המסחרי ובמתן ייעוץ וליווי משפטי לחברות בכל תחומי פעילותן.

מתחילתה של העבודה המשותפת עם הלקוח, פועל המשרד בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח, תוך הקשבה לרצונותיו ולשמירה על זכויותיו. את תהליך העבודה המשותפת, מקדימים אפיון וניתוח מדויק של צרכיו המשפטיים של הלקוח, תוך מתן יחס אישי ושימת לב לייחודו של הלקוח על פני לקוחות אחרים שלנו.

בנוסף, המשרד מומחה בתחום הזכיינות ומהמובילים בארץ ומייצג זכיינים ומגוון רחב של רשתות מזכות. מעניק ליווי, ייעוץ וסיוע משפטי בכל שלבי הליך רכישת הזיכיון ועד לפעילות השוטפת של העסק.

אנו מבינים שליווי לקוחותינו דורש מתן מענה לאורך כל מחזור חייו של העסק, תוך כדי שאנחנו מעמידים לרשותם את כל הכלים המשפטיים להם נזקק עסק בעת פעילותו ובהם הוצאת הרישיונות הנדרשים, ניהול משא ומתן משפטי, ניסוח הסכמי התקשרות שונים עם שותפים, לקוחות, ספקים, קבלני משנה ועובדים, ליווי וייצוג בבתי המשפט (כנתבעים וכתובעים כאחד), ובאופן כללי – כיסוי כל הצד המשפטי שעסק, חברה, שותפות, רשת או ארגון נזקקים לו.

DUNS 100 מנור תמרי

ערכי היסוד של משרד עורך דין מנור תמרי

במקביל לכך שאנחנו שמים דגש על מקצועיות, התמקצעות, עדכניות ומחויבות להשגת המטרה, אנחנו מקפידים לזכור גם את הפן האנושי שמאחורי העשייה שלנו – הלקוח. אנחנו חשים כלפיו וכלפי מטרותיו אחריות, מעניקים לו שרות אישי, תוך רגישות ושמירה על הדיסקרטיות העסקית הנדרשת. אנחנו שמים אותו ואת העסק שלו במוקד תשומת הלב, ונוהגים בכל לקוח בדיוק באותן רמות היושרה וההגינות בהן היינו רוצים שאנשי מקצוע ינהגו בנו. אנחנו מקפידים לעשות את מה שאנחנו אוהבים ובו בזמן, גם לאהוב את מה שאנחנו עושים. אין ספק שהדבר מורגש בהתלהבות המלווה אותנו בטיפול בכל לקוח חדש, תיק חדש או משימה חדשה.

איך נוכל לסייע לך?