09-3750677
מנור תמרי | אייקון

ליווי חברות

בעולם העסקי של ימינו, לכאורה, אין דבר קל יותר מאשר להקים חברה. מצד שני, להקים חברה יציבה, רווחית, אשר מכוסה מבחינה חוקית מכל הזוויות, מאתגר הרבה יותר. לעיתים קרובות, דברים מסוימים, אשר נשמטים מדעת מקימי החברה בתחילה בשל ההתרגשות שבעשייה, עלולים לשוב בהמשך, כשהם לובשים צורה של הסתבכויות משפטיות – מול לקוחות, מול ספקים, מול הרשויות. לכן, בין אם המדובר בהליכי הקמת חברה או בפעילותה השוטפת, לאספקטים הפורמאליים שאינם עסקיים או מקצועיים כמו הרשויות והחוק, יש חלק נכבד בסיכויי ההצלחה של החברה וביכולת קיומה לאורך זמן. גם אלמנט הזמן משחק כאן לרעתכם, מכיוון שאם, למשל, לא הוצאתם, מסיבות שונות, רישיון עסק, התסבוכת המשפטית היא רק עניין של זמן, כשתתרחש, היא עלולה להפיל את העסק. זו, אולי, דוגמה קיצונית, אבל לאורך מחזור חייו של עסק ישנן נקודות (ואף תקופות מתמשכות רבות) בהן הוא נזקק לליווי ולייעוץ משפטי צמוד, של עורך דין המתמחה בכך.

משרד עורך מנור תמרי, מלווה לקוחות עסקיים רבים לאורך פעילות, מהשלבים המקדימים להקמתם ולאורך פעילותם השוטפת, כשהוא עומד לרשותם ומספק להם את הגב המשפטי לו הם זקוקים. בין אם הדבר בא לידי ביטוי בחוזים ובהסכמים השונים שהוא מנסח ועורך עבורם, וכן במשאים ובמתנים בהם הוא מייצג אותם ובייצוג המשפטי בערכאות המשפטיות ומול הרשויות השונות.

כל לקוח כזה נהנה מטיפול מקצועי ואישי חם, ונהנה אף מהידיעה כי ניסיונו הרב של המשרד והידע המקצועי שלו עומדים לרשותו בכל דרך עסקית אליה יפנה – חברה, חברה בע"מ, זכיין וכד'. תחושת הביטחון והשחרור מהדאגה לאספקט המשפטי מעניקות למנהלי העסק ולבעליו את מרווח הנשימה הנדרש להם כדי שיוכלו לפנות את זמנם לעיסוק בדברים החשובים ביותר לעסק, בנייתו וטיפוחו.

משרד עו"ד מנור תמרי מלווה את כל לקוחותיו מכל תחומי בעיסוק בכל פעילות עסקית, תוך מתן מענה מהיר ומקצועי לפי צרכיהם הייחודיים.

איך נוכל לסייע לך?